Únor v ZŠS V.

I nejkratší z měsíců – únor jsme si ve třídě společně užili. Pilně jsme se učili a dozvěděli se spoustu nových věcí. Na svátek Sv. Valentýna jsme vyrobili krásné berušky ze srdíček, to nás moc bavilo. V rámci masopustního veselí jsme si vyrobili jitrnice, koláče a barevné čepice. Pracovali jsme i s vlnou a barevným ptáčkům jsme vyrobili krmítko. Společně jsme si užili i karnevalové sportování v tělocvičně, kde nás to moc bavilo. Máme rádi společné procházky, je moc fajn, že už začíná vykukovat jarní sluníčko.

Mgr. Kateřina Valouchová